14 Aralık 2010 Salı

heron style live4die

heroncum yazamıomus; utanıomus; bu görevi ben üstlendim;
''rüya ya gelince hayır olsun walla...:/ bu aralar saçları kestirm mi kestirmiim mi die düşünüodm mal gibi bi sürü sınaw ve berbat notlarımın arasında kafayı ona takmıştm ondandır belki:P gerçi kestrdm çok birascık azını :)

ek olarak face e msn e hatta telefon ile bilgisayra bile snırlı bakıorm bu sene biraz aşırı yoğun gitiğim tüm kursları tüm spor dallarını bıraktım..:/ hiç bi halt yapmadan düzene ayak uydurmuş 1 insana dönüşerek düşünemden ev-okul-ödev yaşıorm,yaşamak denirse...:)
dier insanlar gibi mutsuzum ama mutsuzluğmu normal bişeymiş gbi göremye ve takmamaya bile alıştım... hatta dizi izlemeyi bile denedim bi ara:P neyse anlıcan hayat yavaş yavaş hayallerimden uzaklaşmaya başladı..:) bende suyun 2v hızıyla akışının ters yönüne V hızıyla yüzmeye çalışmayı bıraktım...:)
sonuç olarak; hakketten birşeylerin peşini bırakınca daha hızlı hareket edeceğimi düşünmemiştm... ama cidden yerinde saymak die bişe yokmuş...bişe yapmayan insan git gide gerilemeye mecburmuş... geldim gördm öğrendm yetmedi bide tembelleştim falan..:)


bu arda evet ayva:) '' dedi;


bende; 'içindeki maymun iştahlı veledin nereye gitti?' didim :)

2 yorum:

  1. maymun evrimini tamamladı....:) bildiğin insana dönüştü işte..:)

    YanıtlaSil
  2. druzhok'un zilini kim çaldı; is a ques? :)

    YanıtlaSil